İnternet Hizmetleri
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Zamanaşımı Duyuruları
Günlük Bülten
VİOP Bülteni
Pay Piyasası
GİP
VİOP
Önerileriniz
Sorularınız
Sektör Linkleri
Borsa Sözlüğü
Acil Durum Planı
İnternet Şubesi Giriş
Yasal Bilgiler

 

 •  ELEKTRONİK ORTAMDA YAPILACAK İŞLEMLER

          Euro Finans müşterileri gerçekleştireceği işlemleri mevzuat hükümleri çerçevesinde yazılı,sözlü,telefon ve internet üzerinden gerçekleştirebilir.
          İnternet işlem sonuçlarını kendisine tahsis edilen şifresi ve kullanıcı kodları ile kurumumuz internet şubesinden öğrenebilir.
          Sözlü yada telefon ile ilettiği emirlerin sonuçlarını kurumuz müşteri temsilcilerinden öğrenebilir. Müşterimiz internet aracılığıyla işlem gerçekleştirecek ise, bu amaçla kullanılmak üzere Elektronik İşlem taahhütnamesi imzalatılmak suretiyle (cep telefonundan kısa mesaj) yolu ile müşteriye bir şifre ve kullanıcı kodu verilir.
          İnternet şifresinin kaybolması unutulması durumunda Genel Müdürlük Bilgi İşlem Müdürlüğüne yazılı yada telefon ile ulaşarak yardım alınabilir eski şifrenin iptali ile yeni şifre ve kullanıcı kodu oluşturulur.
          Müşteri, elektronik işlem servisini kullanarak borç ve alacak kayıtlarını gösteren hesap özetini (Hesap Ekstresi) ve Genel Durum Raporu’nu her zaman alabilir.
          İnternet üzerinden müşteri tarafından yapılacak Havale ve EFT işlemleri müşterinin kendi hesabına veya vekaletnamede yetki olması kaydı ile vekilin hesabına talimat giriş işlemlerine izin verilir.
          SPK Tebliğleri çerçevesinde Yatırımcının yazılı talebi ile aylık hesap eksteleri elektronik ortamda gönderilebilinir.
          Müşteri tarafından elektronik ortamın kullanılması suretiyle elektronik ortamda yapılacak işlemlerin ve herhangi bir şekilde yerine getirilmemesi veya eksik ya da yanlış yerine getirilmesi nedeni ile meydana gelecek bütün zarar Müşteri’ye aittir. Elektronik ortam servisinin kurumun elinde olmayan teknik, uydu, PTT ve telekom hatları gibi ve/veya benzeri sebeplerden dolayı yerine getirilmemiş veya yanlış yerine getirilmiş olmasından kurumumuz sorumlu değildir.

         <<<---   Yasal Bilgiler Sayfasına Dön


   

Menkul Kıymet ve diğer Sermaye Piyasası araçlarından elde edilecek gelirlerin vergilendirilmesi
Kamuyu Aydınlatma Formu
 
      © 2014 Euro Finans Menkul Değerler A.Ş.
      Tüm Hakları Saklıdır.   |   Genel Hükümler   |   Gizlilik Politikası   |   www.eurofinansmenkul.com   |     info@euroyatirim.com.tr
BİST Pay piyasası ve endeks verileri, VİOP verileri, Tahvil-repo verileri, haberler, serbest piyasa ve uluslararası veriler
kapanış verileridir. Verileri izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

BİST isim ve logosu BİST adına tescilli olup, izinsiz kullanılamaz. İktibas edilemez, değiştirilemez ve/veya çoğaltılamaz. BİST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen
BİST'e ait olup, tekrar yayımlanamaz. Bu kapsamda, hiçbir açık veya örtülü lisans verilmemektedir.

BİST ismi, logosu veya BİST ismi altında açıklanan bilgiler kullanılarak oluşturulan uygulamalardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanarak yapılan işlemlerden doğacak
her türlü maddi/manevi zarardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı BİST sorumlu tutulamaz.